Cunda Ayvalık Düğün Fotoğrafçısı Sinem & Emre

Ayvalık’ta uzun yıllardır çalışan , Sinem & Emre çifti Düğün ve Dış Çekim fotoğraflarını Ayvalık Cunda Adası , Küçükköy ve Badavut çevresinde çekim yaptırmak istediler. Bu istekleri doğrultusunda araştırmaya başladıklarında bizleri buldular.Bizlere ulaştıktan sonra görüşmek için Ayvalık’ta bulunan ofisimize davet ettik.

Ofise geldiklerinde ise ne istediklerini ve hangi mekanda çekim yapmak istedikleri belliydi ve bu durum benim için çok sevindirici idi. Çünkü planlı bir çekim yapmak her zaman hoşuma giden bir durumdur. Ve bu gibi durumlarda Sinem & Emre çifti gibi sizlerinde albümü , ışığın en güzel hali ile fotoğraflarınıza yansıdığını göreceksiniz.

Özellikle hafta sonları Cunda‘ın her bir köşesinde bol bol gelin damat görmek mümkün. Siz de düğün albüm çekiminizi Cunda Ayvalık Düğün Çekimi  yaptırmak, birbirinden güzel Cunda sokaklarında ünlü taş binalarının arasında poz vermek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bizler  Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga ekibi olarak her zaman en iyi kareleri yakalayarak, en özel ve güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Cunda Ayvalık düğün fotoğrafçısı olarak  sizler için en güzel kareleri yakalamak için çalışıyoruz.

Cunda da dış çekim yaptırmak isteyen çiftler için en az 2 saatini ayırmalıdır. Cunda gidiş ve geliş sürelerini hesaba kattığımızda 30 dakika yolda geçeceğini düşünürsek ortalama 1 – 1,5 saat çekim süresi albüm için yeterli olacaktır.

Ayvalık  Fotoğrafçısı ekibimiz ile görüşerek Ayvalık’ta çekim yaptığımız diğer mekanlar ve paketlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Düğün günü çekim yaptırmak isteyen çiftler için en az 4,5 – 5  saatini fotoğraf çekimi için ayırmaları daha isabetli bir karar olacaktır

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?