Küçükköy Ayvalık Dış çekim Fotoğrafçısı Gülsen & Baki

Küçükköy Ayvalık Dış çekim Fotoğrafçısı

Gülsen & Baki

Gülsen & Baki çifti İzmir Bergama da yaşamlarını sürdürmekteler. Düğünlerini yaptıktan sonra sıra dış çekim fotoğraflarına gelmiştir. Ayvalık’a sık sık ziyaret eden çiftimiz Ayvalık’ı  çok beğenmişler ve burada dış çekim yapmak istediler. Ve Ayvalık’ta dış çekim fotoğrafçısı aramaktaydılar.

2019 yılın da çekim yaptığımız bir çiftin arkadaşı olan Gülsen hanım arkadaşına bu durumdan bahsetmekte. Daha önceden Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga ekibiyle tanışan çiftimiz bizlerden memnun kaldığı için bizi önermekte ve böylelikle bizlere ulaşmaktadırlar.

Görüşme sırasında Cunda gibi tarihi olan Küçükköy’ü beğendiler ve çekimimize Küçükköy’de n başladık. Küçükköy’deki çekimimizi tamamladıktan sonra Sarımsak’lının gözdesi olan Badavut kısmına geçtik.

Badavut kısmında önde yeşillik bir bölgede çekime başladık ve daha sonrasında Kleopatra Koyu’na geçtik ve orada gün batımı fotoğraflarını yakalarken Gülsen & Baki çiftinin albümleri için harika kareler yakaladık.

Ayvalık Fotoğrafçısı olarak bizler sizlerin yaşamında özel bir anı bırakmak için çalışıyoruz. Küçüköy’ün güzelliklerini albümünüze yansıtarak, gerek düğün gerekse bireysel çekimleriniz ya da aile albümünüzde Küçüköy’ün harika konseptine yer vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, rüya gibi bir çekim imkanını yakalayabilirsiniz. Küçüköy’ün sokaklarında harika bir çekim yapıp, sahilde çekimi sonlandırarak fotoğraflarınızda hem Küçükköy konseptine hem de gün batımı konseptine yer verebilirsiniz.

İster gelinlikle isterseniz günlük kıyafetle Ayvalık , Cunda , Küçükköy ve Badavut ‘da fotoğraf çekimi yapmak mümkün. Save the date fotoğraf çekimi yapmak istediğinizde de Cunda , Küçükköy sokakları sizlere harika konseptler sunacaktır. Birbirinden güzel sokakları, çiçekleri, evleri ve daha pek çok farklı zengin görsellikleri ile Küçükköy sizler için keyifli fotoğraf çekimi yapabilmeniz için harika bir ortam sunuyor. İhtiyacınız olan bu harika fotoğraflara sahip olmak için siz de hemen bizimle irtibata geçin görsel zenginliğe ve estetik fotoğraflara sahip olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?