Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga Elifnur & Selçuk

Elifnur & Selçuk çifti gibi sizler de, Ayvalık’ın en güzel sokaklarında rüya gibi bir albümün yanı sıra keyifli ve eğlenceli bir Ayvalık dış çekim yaptırmak istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin..

Elifnur & Selçuk Ayvalık‘ın birbirinden güzel, adeta her bir köşesi açık hava stüdyosuna andıran sokaklarında düğün fotoğraflarına sahip olmak istediler. Ve çok da  iyi ettiler  : )

Ayvalık her yaz döneminde binlerce gelinlere, damatlara ev sahipliği yapıyor. Binlerce çiftin unutmayacağı, ömrünün sonuna kadar bakıp tebessüm edeceği albümlerinde yer alan bu küçük ilçe, Balıkesir’in en güzel mekanlarından birisi konumunda. Ayvalık fotoğrafçısı ekibi sizler için Ayvalık’ta en özel fotoğraflara sahip olmanızı sağlamak adına çalışmaktadır. Siz de hemen bu özel fotoğraflara sahip olmak için randevu talep edip gününüzü kaydedin.

Ayvalık, Balıkesir’in mutluluk hissi uyandıran renkli sokaklara sahip özel bir ilçesidir. Birbirinden güzel evleri renkli sokaklarıyla insanları kendine hayran bırakan Ayvalık  fotoğrafçısı pek çok düğün fotoğrafçısının en gözde mekanlarından biri haline gelmiştir. Gelin ve damatların istekleri üzerine çekim yapılan bu güzel belde, gelin ve damatların fotoğraf albümlerinde yerini almayı başarmıştır.

İnsanın içinde hoş ve güzel duygu bırakan bu sokaklarda çekim yapmak için düğün fotoğrafçıları ve çiftler Ayvalık’ı tercih etmektedir. En özel hatıraların yeni başlangıçların temsili olan düğün fotoğrafları bünyesinde bu tarihi güzellikleri barındıran Ayvalık, çiftleri memnun etmiş ve hatıralarında büyük yer kaplamıştır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?