Paterica Cunda Mola Beach Elif & Emre

Paterica Cunda Mola Beach

Elif & Emre

2020 yazının ilk Ayvalık Plaj Nikahı gerçekleştirdiğimiz Elif & Emre çiftinin doğal güzelliklerini görmektesiniz.

Elif & Emre çifti Ayvalık’ta yaşamaktadırlar ve düğünlerinin de Ayvalık’ta yapmak istediler.Ve araştırmalarından sonra bizleri bulmaktaydılar. Bizlerle görüşmeye başladıkları zaman Covid-19 salgını sürmekteydi fâkat bu mutluluklarına engel olmadı.

Mekan için Cunda Adasında bulunan Paterica koyunda ki Mola Beach ile anlaşmışlardı. Cunda Adasının doğal güzellikte olan sokakları dışında eşsiz bir koyu olan Paterica koyu bir çok yerli ve yabancı turisti ağırlamakta. Ve bununla birlikte Ayvalık’ta düğün çekimi ve ya Ayvalık Plaj Nikahı çekimi yaptırmak isteyen çiftlerimizi de  göz arda etmemekte.

Düğün günü mekana gittiğimizde harika bir masa ve bununla birlikte uyum sağlayan bir nikah kürsüsü bizleri ağırlakmaktaydı.

Çekimimizi Cunda Mola Beach’ te başladık ve çiftimizin en güzel anlarını fotoğraflamaya ve videolarını çekmeye başladık. Mekan ve çiftin uyumu çok iyiydi ve bu da fotoğraflarımıza yansıdı. Harika bir Ayvalık Cunda dış çekimi oldu. Dış çekimimiz bittikten sonra plaj nikahı için yerimizi aldık ve beklemeye başladık.

Kurallara uyularak yapılan nikah alanında en güzel anları yakalamaya başladık ve çok güzel bir Cunda Plaj nikahı oldu.

Sizi, Ayvalık Cunda Mola Beach düğün  hikayesi fotoğrafları ile baş başa bırakıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?