Ayvalık Sarımsaklı Plaj Nikahı Gizem & Yağız

İzmir Bergama’da düğün fotoğrafçısı  arayan çiftimiz web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek  dış çekim için tatil yaptıkları Balıkesir / Ayvalık’ı tercih etti. Fotoğraf çekim sürecinde hem eğlendik hem de masal gibi fotoğraflar çektik. Ayvalık düğün fotoğrafçısı ekibi olarak sizleri bu güzel günden geriye kalanlar ile baş başa bırakıyoruz.

Öncelikle çekim öncesi nasıl bir konsept yapabileceğimizi ve fotoğraf çekimi sürecinde hangi ekipmanları kullanacağımızdan bahsettik. Fotoğraf çekimini daha eğlenceli hale getirmek ve daha fazla keyifli zaman geçirebilmek adına biraz erken saatlerde başlattık. Böylece Ayvalık’a ilk kez gelen çiftimiz için hem sokak aralarında fotoğraf çekimi imkanı bulduk hem de sahil için oldukça yeterli bir zaman ayırdık. Bunun sonucunda ise ortaya birbirinden farklı ve zengin fotoğraf arşivi çıktı.

Ayvalık düğün fotoğrafçısı ekibi olarak bizler Balıkesir ve ilçeleri başta olmak üzere pek çok farklı şehirde fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date gibi çekimler yapmaktayız. Çiftimiz Bergama’dan Ayvalık’a gelmeden önce bize ulaşarak randevu oluşturdu. 1 ay önceden bize ulaşarak randevularını oluşturarak günlerini ayırdılar ve ilgili tarihi komple onlar için ayırdık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?