En Doğal Pozlar Nasıl Olmalı Özge & Doğan

Pozlandırmak belkide bu sektörde hem düğün fotoğrafçıları hem de gelin damatlar için gergin ve korku dolu dakikalar oluşturabiliyor. Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga ekibi olarak sizleri doğal pozlarınızla fotoğraflamayı ve kayıt altına almayı tercih ediyoruz. Olabildiğince doğallıktan yana olmalısınız ancak tabii ki profesyonel dokunuşlarda unutulmamalı.

Gelin ve damadın birbirine baktıkları doğal bir an belki de çiftin en çok beğeneceği fotoğrafı yakalayabilmek için güzel bir şans oluşturacaktır.

 

Mutlaka ilk olarak fotoğraf çekimlerinin yapılacağı için gerekli tüm ekipmanların getirilmesi gerekmektedir. Mekan seçimi başarıyla tamamlandıktan sonra profesyonel fotoğrafçı Mustafa Kasırga ile birlikte ortaya üst düzey bir fotoğrafların çıkmasını sağlayacaksınız. Düğün fotoğraf çekimi aceleye gelmemelidir. Çekilen acele pozlamalar istenilen fotoğrafların yakalanmasını da engelleyecektir. Ayrıca çekilecek listesi hazırlanmalı, fotoğraf çekilmeden önce fotoğraf çekileceği ortamda neler yapılacağı önceden planlanılması gerekmektedir. Bu sayede aradığınız kaliteli ortamı da yaratmış ve ortaya harika fotoğraflarında çıkmış olmasını sağlayacaksınız.

Sizleri , Özge & Doğan çiftinin kareleri ile baş başa bırakıyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?