Ayvalık’ta Dış Çekim Yapılacak Yerler Nelerdir?

Düğün fotoğrafları için mekan seçimi çiftlerin en çok zorlandığı konulardan olsa da Ayvalık doğal güzellikleri ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Eşsiz düğün albümlerinin hazırlandığı Ayvalık, denizi, doğası ve rengarenk sokakları ile Balıkesir’in en gözde beldesidir. Arnavut kaldırımlı sokaklarından plajlarına, değirmenlerinden koylarına ve masalsı rengarenk taş evlerine kadar birçok mekanda yaptığım dış mekan düğün fotoğraf çekimleri ile çiftlerin favori mekanı olmaya devam ediyor.

Balıkesir, İzmir ve çevresinde son yılların trend dış mekan düğün fotoğraf çekim mekanı olan Ayvalık, renkli çiçeklere bezenmiş taş evleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile Türkiye’nin dört bir yanından balayına gelen çiftlerin hemen hemen ilk tercihidir. Cumbalı taş evlerin önünde çekilen romantik ve eğlenceli düğün fotoğrafları için Ayvalık’a gelen çiftler, rengarenk begonviller ve sardunyalar önünde verdikleri pozlarla eşsiz düğün albümlerine kavuşarak en güzel günlerini yıllar sonra ilk günkü heyecanı ile hatırlayacaktır.

150 yıllık taş evleri Cunda’ya gelenlerin ilk dikkatini çeken özelliğidir. Göz alıcı rengarenk yapıları uygun ışık ile dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde harika bir dekor olarak kullanılır.

Ayvalık’ta düğün fotoğrafı çekimi için favori mekanlarımız ; Cunda Adası, Küçükköy, Badavut Plajı, Şirinkent , Batıkgemi ve Kozak Yaylasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?