Cunda Ayvalık Save The Date Fotoğraf Çekimi Sarımsaklı Plajı Gökçe & Berat

Gökçe & Berat çifti düğünlerini yaptıktan sonra tatile geldikleri Ayvalık’ta  Save The Date çekimi yaptırmak istemekteydiler. Ve araştırmaları sonucu bizimle iletişe geçtiler. Uzakta oldukları için görüşmelerimizi telefondan ve internet üzerinden yaptık. Daha sonrasında albümleri ve paketleri yakından incelemek için ofise geldikleri zaman , aramızda güzel bir enerji bağı kuruldu ve o konuşmalardan belliydi çiftin neşeli bir çekimi olacağı. Nitekim benim ve onlarında eğlendi harika bir çekim oldu şimdi sizlere kısa bir bilgiden sonra çiftimizin güzel anlarıyla baş başa bırakıyorum…

Save The Date Fotoğraf Çekimi Nedir?

Düğünden önce ve ya sonra  bir tarihte yapılan ve genellikle günlük kıyafetler kullanılarak yapılan çekim türüne verilen isimdir. Save the date fotoğraf çekiminde çift düğün tarihini misafirlerine duyurmak için günlük bir çekim gerçekleştirir. Save the date fotoğraf çekiminde farklı aksesuar ve konseptler tercih edilebilir. Düğün tarihini misafirlere duyurmak için konseptte tarihlerin yer aldığı detaylar tercih edilebilir.

Rahat ve Özgür Hissedin

Fotoğraf çekimlerinin temel kurallarından birisi kendinizi rahat ve özgür hissetmeniz gerektiğidir. Eğlenceli ve olağanüstü fotoğrafların daima rahat ve özgür olduğunuz zamanlarda çıktığını unutmayın. Ayvalık dış çekim fotoğrafçısı olarak sizlere save the date, düğün klibi, Ayvalık düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi farklı türlerde hizmet sunmaktayız.

Fotoğraf çekimi öncesi mutlaka yanınızda getirmek istediğiniz fotoğraf çekimi için bütünleşen konsept detaylarını yanınıza almayı unutmayın. Konsept bir çekim istiyorsanız mutlaka farklı detaylar olmasına özen gösterin.

Sokaklarda devam eden çekimlerimizin ardından  Ayvalık Sarımsaklı plajına gün batımına yakın ulaştık. Bu alanda güneşin sert olduğu zamanlarda hareketli fotoğraflar çekmeye özen gösterdik. Işığı daha etkili kullanabilmek adına hareketli fotoğrafları gün batımından önce, hareketsiz daha durağan pozları ise gün batımı sürecinde ve sonrasında çekmeye özen gösterdik.

Sonuç olarak ortaya masal tadında fotoğraflar çıktı. Siz de düğün fotoğraf çekimi için bize ulaşarak Ayvalık dış çekim fotoğrafçısı ekibinden randevu alın. Düğün fotoğraf çekimlerinizi ve save the date fotoğraf çekimleriniz için ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?