Armutçuk Dış Çekim Düğün Hikayesi Gizem & Atakan

Şüphesiz en iyi dış çekim düğün hikayesi ve fotoğrafları herkese göre kendisine ait olandır. Ancak bir de objektif bakış açısı vardır. Dolayısıyla bu konuda seçtiğiniz düğün hikayesi büyük önem taşır. Dış mekan fotoğraf çekimi ile dış çekim hikayesi aynı anda yapılabiliyor ve sadece fotoğraf albümü değil aynı zamanda güzel bir dış çekim video sahibi de oluyorsunuz. Profesyonel kişiler ile çalışırsanız yılın en iyi düğün hikayesi ve fotoğrafları sizinkiler olabilir. Düğün fotoğraf pozları, dönemlere göre değişse de en iyi ve popüler olanlarını düğün fotoğrafçınız sizin için seçebilir. Portre, yukarıdan çekim, yakın çekim, dış çekimler son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Dış çekimin nerede yapılacağı paketlerimizin dahilinde nerede olacağı genellikle çiftlerin tercihine bırakılır. Çiftlerin bir arzusu yok ise fotoğrafçınız sizin için mevsim şartlarını da göz önünde bulundurarak bir tercih yapacaktır.

Ayrıca düğün gününün telaşına bu çekimleri katmak istemeyen çiftlerimiz için, düğünden önce ya da sonra, başka bir tarihte de çalışılabilir.  İsteğe bağlı olarak, birden fazla gelinlik, gelin çiçeği ve saç modeli kullanabilirsiniz. Fiyatlar ve çekimler hakkında bilgi almak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Gizem & Atakan çiftimizin düğün hikayesini çektikten 1-2 hafta sonra dış çekim düğün hikayesi çekimlerini tamamladık. Çiftim düğün telaşlarını ve gerginliklerini üzerlerinden atmışlardı ve çekimde çok rahattılar. Ve bu durumda hem bizi rahatlattı hem de onları sizlerde düğünden önce ve ya sonra dış çekim fotoğrafları çektirmek istiyorsanız sizleri ofisimize bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?