Ayvalık Payeli Restaurant Düğün Organizasyonu / Mina & Şafak

Ayvalık Olifant Cafe işletmecisi Şafak Bey ile planladığımız Payeli Restaurant’ta harika bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Denize sıfır olan tarihi yapısıyla öne çıkan Payeli Restaurant kapılarını Aywed ailesi ve Ayvalık fotoğrafçısına açarak sizlerle bu unutulmaz fotoğrafları paylaşmamızı sağladı.

Mina hanımın kuaför hazırlıklarını Ayvalık Bacacan Otel’de gerçekleştirdik. Doğal bir saç modeli ve makyaj tercih eden Mina hanım makyajını Makyaj Sanatçısı Filiz Koruyan’ da tamamladı. Romantik gelinliğiyle ve beyaz şakayık çiçekleriyle oldukça güzel bir uyum sağladı.

Fotoğraf çekimlerimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz İnstagram – Ayvalikfotografcisi sayfamızdan bizlere ulaşabilir, organizasyonlarımız ile bilgi almak isterseniz İnstagram – Aywed sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Cunda Despot Evi Nişan Organizasyonu / İnci & Taner

İstanbul’dan gelen bir diğer çiftimiz İnci ile Taner ise nişan organizasyonu planlamak için biz Aywed ailesi ile iletişime geçtiler.

Tarihi yapısıyla ön plana çıkan Cunda’nın en güzel otellerinden olan denize sıfır manzaralı Cunda Despot Evi’nde gerçekleştirdiğimiz nişan organizasyonumuzdaki fotoğraflara gelin hep birlikte göz atalım.

Cunda adasında fotoğraf çekimlerimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz İnstagram – Ayvalikfotografcisi sayfamızdan bizlere ulaşabilir, organizasyonlarımız ile bilgi almak isterseniz İnstagram – Aywed sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

EGE’NİN İNCİSİ MURAT REİS AYVALIK’TA DÜĞÜN ORGANİZASYONU / BURCU & CAN

İstanbul’dan gelen çiftimiz Burcu ile Can gibi siz de kalabalık ve gürültüden uzaklaşmayı isterseniz, biz Awyed ailesi ile iletişime geçip eşsiz güzelliğe sahip olan Ayvalık’ın tarihi yapısında ve doğallığında    D Resort otel sizlere hafızanızdan kolay kolay çıkmayacak bir deneyim yaşatacak.

Gelin birlikte Burcu & Can’ın düğün fotoğraflarına bakalım.

BERGAMA DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI / BİLGE & KADİR

Bergama’ da Düğün Fotoğrafçısı arayan çiftimiz Bilge ve Kadir’in bizlerle gerçekleştirdiği Düğün fotoğraflarına gelin hep birlikte bakalım.

Bergama’da saç makyaj hazırlıkları için Bilge hanımın kuaför hazırlıklarını Osman Baysal’da gerçekleştirdik.

Kozak Yaylası Liva Düğün salonunda gerçekleşen düğün organizasyonu çiftimize ve davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Çiftimizin dış çekimini ayrı gün gerçekleştirerek daha rahat ve geniş bir zaman dilimini tercih ettik.

DİKİLİ DÜĞÜN ORGANİZASYONCUSU – KALEM ADASI DIŞ ÇEKİM / FATİH & CEREN

Dikili’de düğün fotoğrafçısı arayan sevgili çiftimiz Fatih ve Ceren bizlerle iletişime geçtiler. Bacacan Otel’de gerçekleştirdiğimiz düğün hikayesi ve düğün organizasyonumuz Dikili’de öğleden sonra gerçekleşen gelin alma ile başladı. Sevgili Ceren hanımın gelin alma çekiminden sonra Dikili Osyo Kuaförde saç ve makyaj hazırlıklarına başlandı. Çiftimizin dış çekimini kalem adasında denizle iç içe gerçekleştirdik. Akşam saatlerinde Bacacan Otel’e tekne ile giriş yapan çiftimizin keyifli nikah görüntülerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Fotoğraf çekimlerimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz İnstagram – Ayvalikfotografcisi sayfamızdan bizlere ulaşabilir, organizasyonlarımız ile bilgi almak isterseniz İnstagram – Aywed sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ayvalık Düğün Fotoğrafları Pınar& Seçkin

Memleketim Ayvalık’ta Düğün Fotoğrafçısı olmaya karar verdiğim dönemde sürekli öğrenme isteğimle dünyanın en iyi düğün fotoğrafçılarını takip etmeye, onlarla iletişim kurup doğru bir başlangıç yapmaya, eğitim almaya çalışırdım. Belki bilirsiniz; Avrupa’daki çiftler düğün hazırlıklarına ayrı bir önem verirler ve her detayı düşünerek, yakıştırarak ve sıradanlıktan uzak olması için hep geliştirerek yaparlar. Böyle olunca da düğün, nişan veya save the date fotoğrafları bir birinden güzel olur.

O dönemler bir gün bizde de bu bilinç gelişir umuduyla fotoğrafçılığa sarılmıştım. Yıllar geçtikçe ve sosyal medya geliştikçe çiftler daha bir bilinçlenmeye ve düğün fotoğraflarına önem vermeye başladılar. Bu çiftlerden biride Pınar & Seçkin

Çift iyi hazırlanmış, hem neşeli hem de fotoğrafçılarına güvenip kendilerini akışa bırakınca bir birinden güzel Ayvalık düğün fotoğrafları ortaya çıkıyor.

Ayvalık’ta Düğün Hikayesi Çekimi Hakkında Sık Sorulan Sorular Aydil – Ahmet

Yıllardır beklediğiniz o eşsiz gün geldi ve düğünden geriye kalacak olan en değerli hatıranız olan Ayvalık’ta düğün hikayesi çekimi hakkında aklınıza takılan soruları cevaplamaya çalışıcaz.

Belgesel düğün fotoğrafçılığı bütün gün boyunca düğün gününüzün tüm anılarını hikayeleştirmeye denir.  Biz belgesel düğün çekimlerinde hiçbir anı kaçırmamak için 2 fotoğrafçı ve 2 videocu ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Düğün hikayesi çekimleri kuaför hazırlıkları ile başlayıp ardından çiftin birbirlerini ilk görme anları ve ardından gelin alma çekimleri, dış mekan fotoğraf & video çekimleri ve düğün akşamı sonuna kadar fotoğraf & video çekimleri ile devam eder. Ardında çekilen tüm görüntülerin düzenlemesini yaparak çiftlerimizin temin ettikleri harici harddisklere yükleyerek teslim etmekteyiz.

Ayvalık’ta Dış Çekim Yapılacak Yerler Nelerdir?

Düğün fotoğrafları için mekan seçimi çiftlerin en çok zorlandığı konulardan olsa da Ayvalık doğal güzellikleri ile çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Eşsiz düğün albümlerinin hazırlandığı Ayvalık, denizi, doğası ve rengarenk sokakları ile Balıkesir’in en gözde beldesidir. Arnavut kaldırımlı sokaklarından plajlarına, değirmenlerinden koylarına ve masalsı rengarenk taş evlerine kadar birçok mekanda yaptığım dış mekan düğün fotoğraf çekimleri ile çiftlerin favori mekanı olmaya devam ediyor.

Balıkesir, İzmir ve çevresinde son yılların trend dış mekan düğün fotoğraf çekim mekanı olan Ayvalık, renkli çiçeklere bezenmiş taş evleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile Türkiye’nin dört bir yanından balayına gelen çiftlerin hemen hemen ilk tercihidir. Cumbalı taş evlerin önünde çekilen romantik ve eğlenceli düğün fotoğrafları için Ayvalık’a gelen çiftler, rengarenk begonviller ve sardunyalar önünde verdikleri pozlarla eşsiz düğün albümlerine kavuşarak en güzel günlerini yıllar sonra ilk günkü heyecanı ile hatırlayacaktır.

150 yıllık taş evleri Cunda’ya gelenlerin ilk dikkatini çeken özelliğidir. Göz alıcı rengarenk yapıları uygun ışık ile dış mekan düğün fotoğraf çekimlerinde harika bir dekor olarak kullanılır.

Ayvalık’ta düğün fotoğrafı çekimi için favori mekanlarımız ; Cunda Adası, Küçükköy, Badavut Plajı, Şirinkent , Batıkgemi ve Kozak Yaylasıdır.

En Doğal Pozlar Nasıl Olmalı Özge & Doğan

Pozlandırmak belkide bu sektörde hem düğün fotoğrafçıları hem de gelin damatlar için gergin ve korku dolu dakikalar oluşturabiliyor. Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga ekibi olarak sizleri doğal pozlarınızla fotoğraflamayı ve kayıt altına almayı tercih ediyoruz. Olabildiğince doğallıktan yana olmalısınız ancak tabii ki profesyonel dokunuşlarda unutulmamalı.

Gelin ve damadın birbirine baktıkları doğal bir an belki de çiftin en çok beğeneceği fotoğrafı yakalayabilmek için güzel bir şans oluşturacaktır.

 

Mutlaka ilk olarak fotoğraf çekimlerinin yapılacağı için gerekli tüm ekipmanların getirilmesi gerekmektedir. Mekan seçimi başarıyla tamamlandıktan sonra profesyonel fotoğrafçı Mustafa Kasırga ile birlikte ortaya üst düzey bir fotoğrafların çıkmasını sağlayacaksınız. Düğün fotoğraf çekimi aceleye gelmemelidir. Çekilen acele pozlamalar istenilen fotoğrafların yakalanmasını da engelleyecektir. Ayrıca çekilecek listesi hazırlanmalı, fotoğraf çekilmeden önce fotoğraf çekileceği ortamda neler yapılacağı önceden planlanılması gerekmektedir. Bu sayede aradığınız kaliteli ortamı da yaratmış ve ortaya harika fotoğraflarında çıkmış olmasını sağlayacaksınız.

Sizleri , Özge & Doğan çiftinin kareleri ile baş başa bırakıyorum..

Ayvalık Düğün Hikayesi Nasıl Olmalı? İlknur & Gökhan

Düğün Hikayesi, düğün sabahından başlayıp akşam düğün sonuna kadar devam etmektedir. Bu süre zarfında düğün hikayesinde sizlerin en doğal halleri ve de eğlenceli zamanlarınız düğün hikayesine eklenmektedir.

En mutlu anlarınızı, güzel anılara çevirmek için son zamanlarda düğün hikayesi oldukça çiftler tarafından rağbet görmüştür. En güzel düğün hikayesi nasıl olmalıdır diye soracak olursanız. En güzel düğün hikayesi sizin doğal davrandığınız ve objektife en doğal hallerinizin yansımasından oluşmalıdır.

Eğer çekim esnasında kendinizi kasarsanız düğün hikayesinin hiç bir anlamı kalmayacaktır. Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga ekibi olarak sizin en güzel anlarınızı anıya çevirmek için buradayız.

 

Kendi benzersiz düğün tarzınızı yaratmak için internette dolaşırken karşılaştığınız fikirlerden birini geri dönüştürebilirsiniz.

Ne de olsa, düğün davetiyeniz, gelin çiceğiniz ve süslemeler dahil her şeyin düğününüzün temasına dayanması durumunda planlama zorlaşır.En sevdiğiniz fikirlerle oynayın ve düğününüzü gerçekten özel kılmak için küçük dokunuşlarla değişiklikler yapın.Bu yaptıklarınız emin olun düğün hikayesi ve fotoğraflar çekimlerinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Sizlerde İlknur & Gökhan çiftim gibi Ayvalık düğün hikayesinde rol almaya ne dersiniz ? Mekanlar ve paketlerimiz hakkında bilgi almak için Ayvalık’ta ki ofisimize bekliyoruz.

Konuşma başlat
1
Whatsapp ile iletişim
Merhaba Mustafa Kasırga ben,
Nasıl yardımcı olabilirim?